Wtorek 22.01.2019

Pan Sławomir Tabędzki

•  - Obrazek 1

• Jasełka_klasy_I-III

W Naszej Szkole dało się już dzisiaj poczuć atmosferę Świąt. A to za sprawą Jasełek przygotowanych przez starszych uczniów dla maluchów z oddziałów przedszkolnych. Dzieci przypomniały historię Narodzenia Pańskiego przeplatając ją pastorałkami i tańcem. Występy wywołały mnóstwo pięknych emocji. Po przedstawieniu Pan Dyrektor Wojciech Strzeszewski, Pani Wójt Beata Ponichtera oraz Ksiądz Marek złożyli przybyłym życzenia świąteczne. Na koniec była pora na tradycyjne dzielenie się opłatkiem.

•  - Obrazek 1

• Mikołajki 2018

My już wiemy, gdzie są najgrzeczniejsze dzieci na świecie! Chodzą do naszego przedszkola i szkoły! Są takie grzeczne, że w czwartek odwiedził je święty Mikołaj i obdarował wspaniałymi prezentami.

Święty Mikołaju wróć do nas za rok!     zdjęcia

• Sukces naszego ucznia w konkursie Kolorowa Niepodległa

W piątek 30 listopada 2018 r. w Przystanku Historia Centrum Edukacyjnym IPN im. Janusza Kurtyki przy ul. Marszałkowskiej 21/25 w Warszawie odbył się finał konkursu „Kolorowa Niepodległa”.

W uroczystej gali wzięli udział uczestnicy konkursu wraz z nauczycielami lub rodzicami. Zwycięzcy otrzymali nagrody specjalne (w zależności od miejsca: słuchawki, głośnik, tablet i najnowszą grę IPN „Niepodległa”), a wszystkim dzieciom i szkołom biorącym udział w konkursie wręczono upominki związane z 100. rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości (m.in. puzzle, pakiety promocyjne). Młodzi artyści mogli podziwiać wszystkie nadesłane prace oglądając, sprawiło to im wielką radość. Spotkanie zakończyło się wspólnym śpiewaniem pieśni patriotycznych i słodkim poczęstunkiem.