Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 Wakacje w górach "Bezpieczne wakacje" Remont budynku szkoły Akcja ekologiczna "Szkole pomagamy i świat oczyszczamy" Uroczystości upamiętniające Żołnierzy Niezłomnych Gminne eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej Bezpieczne ferie Sukces w powiatowym konkursie plastycznym 70 rocznica śmierci Jana Turowskiego Przedstawienie bożonarodzeniowe Spektakl "Mikołaj jest w Każdym z nas" Wyniki konkursu plastyczno-literackiego I Nocny Maraton Czytelniczy Konkurs muzyczny Pasowanie na Przedszkolaka Lekcja historii w kościele Wystawa "Polska Walcząca" Narodowe Święto Niepodległości Dzień Ucznia Wyprawki szkolne XXIII Diecezjalny Przegląd Piosenki Religijnej XVI Dzień Papieski Dzień Edukacji Narodowej Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania Napisali o nas... Wycieczka uczniów wzorowych II rajd rowerowy szlakiem 18 Dywizji Piechoty Święto Patrona Szkoły Inauguracja roku szkolnego 2016/2017 O szkole Regulamin IX Powiatowej Olimpiady Ekologicznej 2017 XI POWIATOWY FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK

AKTUALNOŚCI

Wycieczka uczniów wzorowych

     28 września odbyła się wycieczka uczniów z klas IV – VI, którzy ukończyli rok szkolny 2015/2016 z wyróżnieniem. Nagrodą za wzorowe zachowanie i osiągnięcie wysokich wyników w nauce był wyjazd do Białegostoku.

   Uczniowie spędzili czas bardzo aktywnie. Wizytę w Białymstoku rozpoczęli od obejrzenia spektaklu opery pt. „Czarodziejski flet” autorstwa Wolfganga Amadeusza Mozarta w Operze i Filharmonii Podlaskiej. Następnie podziwiali piękno ogrodów Pałacu Branickich. Po pieszej wędrówce udali się na posiłek do restauracji McDonald’s. Po zregenerowaniu sił wyruszyli w drogę powrotną, kierując się tym samym do ostatniego punktu wycieczki – Muzeum w Tykocinie, które obecnie znajduje się w dawnym budynku synagogi.

      Dla uczestników wycieczki był to czas spędzony bardzo atrakcyjnie. 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. 18 Dywizji Piechoty Ziemi Łomżynskiej w Andrzejewie
    Szkoła Podstawowa w Andrzejewie, ul. Srebińska 12 A
    07-305 Andrzejewo
  • sekretariat - (086)2717071

Galeria zdjęć