Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Uczniów, rodziców i nauczycieli powitał nowy Dyrektor Szkoły Podstawowej im. 18 Dywizji Piechoty Ziemi Łomżyńskiej pan Wojciech Strzeszewski. Stanowisko Zastępcy Dyrektora Szkoły objęła pani Bogusława Chrzanowska. Za wieloletnią współpracę pani Dyrektor Cecylii Strzeszewskiej podziękował Wójt Gminy Andrzejewo pan Michał Rutkowski.

Rok szkolny przywitały połączone siły rad pedagogicznych Szkoły Podstawowej i Gminnego Gimnazjum w Andrzejewie.

Miło nam poinformować, że nasza szkoła ma nowego sponsora - państwo Daniel i Kinga Kocińscy, właściciele firmy @GRUPA PASZOWA AGROHURT ufundowali cztery stypendia w wysokości 1500zł. dla uczennicy i ucznia z klas młodszych i starszych, którzy na koniec roku szkolnego będą mieli najwyższe średnie.

Przed nauczycielami, uczniami, rodzicami i samorządowcami wiele nowych wyzwań, ale wspólnie na pewno sobie z nimi poradzimy!