Władze szkoły

Bogusława Chrzanowska

Piątek 24.11.2017

WITAMY NA NASZEJ STRONIE

• 20 października 2017 r. to ważna data dla Pierwszoklasistów Szkoły Podstawowej im. 18 Dywizji Piechoty Ziemi Łomżyńskiej w Andrzejewie. W tym dniu bowiem odbyło się uroczyste Ślubowanie uczniów klasy Ia i Ib. Po godzinie 9 prowadzący ceremonię uczniowie z kl. VI Dominika Świerzewska i Kamil Miazga powitali przybyłych gości: ks. Proboszcza dr Jerzego Kruszewskiego, panią wiceprezes firmy Skłodowscy Spółka Jawna Elżbietę Skłodowską, wiceprzewodniczącą Rady Rodziców p. Annę Ołdakowska oraz Pana Dyrektora Wojciecha Strzeszewskiego, nauczycieli, rodziców i uczniów z kl. II i III. Szczególnie gorąco powitali bohaterów uroczystości - uczniów klas I, którzy zaprezentowali program artystyczny pod hasłem: "My już dużo umiemy!". Wspierani przez wychowawczynię p. Barbarę Ołdakowską i p. Ewę Warszawin doskonale poradzili sobie z pierwszym egzaminem na ucznia i zdali go celująco. Recytowali wiersze, śpiewali piosenki odpowiadali na niełatwe pytania i tym udowodnili, że są gotowi do złożenia uroczystego ślubowania na sztandar szkoły.

• Zachęcam uczniów klas IV, V  i  VI oraz z klas gimnazjalnych do wzięcia udziału  w  Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym Bóbr. Szczegóły na stronie http://www.bobr.edu.pl.

XII edycja została objęta patronatem honorowym Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Cyfryzacji! Chętni uczniowie mogą się zgłaszać  do n-la informatyki w  terminie do 27.10.2017 r.

• Dzień Edukacji Narodowej to doskonała okazja, aby podziękować nauczycielom za ich trud wychowywania i kształcenia. Przepiękną laurką na tę okoliczność była niewątpliwie część artystyczna w wykonaniu uczniów przygotowana pod kierunkiem nauczycieli będących opiekunami Samorządu Uczniowskiego.

Swój występ uczniowie zadedykowali wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły. Podczas uroczystości uczniowie zaprezentowali bogaty program artystyczny. Po zakończonej akademii uczniowie złożyli nauczycielom życzenia i podziękowania. Do życzeń dołączyli się również rodzice. Przewodnicząca Rady Rodziców podziękowała nauczycielom i pracownikom szkoły za trud włożony w wychowanie ich dzieci.

• 05.10.2017

Moduł Aktualności został zmodyfikowany