Minikoszykówka Bieg o Puchar Starosty Ostrowskiego Eliminacje powiatowe w sztafetach Piłka halowa chłopców

Sport 2016/2017

Minikoszykówka

09 stycznia 2017r. w Szkole Podstawowej w Starej Ruskołęce odbyły się ,,Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Minikoszykówce”. Zawody rozgrywane były według obowiązujących przepisów gry w minikoszykówkę. Rozegrano trzy kwarty po 7 minut każda i  po pięciu zawodników w  każdej kwarcie. Drużyny występowały w składach nie mniej niż 10 i nie więcej niż 12 zawodników. Drużyna dziewcząt zajęła II miejsce, natomiast chłopcy zajęli I miejsce i awansowali do zawodów powiatowych, które odbędą się 20.01.2017r. w Zarębach Kościelnych. Na zakończenie zawodów Dyrektor Szkoły Arkadiusz Przeździecki wręczył drużynom  dyplomy.

Skład drużyny dziewcząt:

Sarnacka Natalia kl. VI, Żochowska Wiktoria kl.VI, Pryczyńska Kinga kl. VI, Sarnacka Ewelina kl. V, Ościłowska Magdalena kl. V, Świerżewska Dominika kl. V, Tenderenda Marta kl. V, Zakrzewska Kinga kl. V, Załuska Natalia kl IV, Nienałtowska Oliwia kl. IV, Kiempista Patrycja kl. IV.

Skład drużyny chłopców:

I kwartę rozegrali: Grzegorz Chmielewski kl. VI, Seweryn Brzostek kl. VI, Krzysztof Polak kl. VI, Bartosz Leszczyński kl. VI,  Maciej Tymiński kl. VI, II kwartę:  Kamil Miazga kl. V, Mateusz Rutkowski kl. V, Karol Biały kl. V, Adrian Libuda kl. V, Miłosz Majewski kl. VI . Rezerwowy -  Adrian Żebrowski z kl. VI zagrał w III kwarcie.