Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 | Wakacje w górach | "Bezpieczne wakacje" | Remont budynku szkoły | Akcja ekologiczna "Szkole pomagamy i świat oczyszczamy" | Uroczystości upamiętniające Żołnierzy Niezłomnych | Gminne eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej | Bezpieczne ferie | Sukces w powiatowym konkursie plastycznym | 70 rocznica śmierci Jana Turowskiego | Przedstawienie bożonarodzeniowe | Spektakl "Mikołaj jest w Każdym z nas" | Wyniki konkursu plastyczno-literackiego | I Nocny Maraton Czytelniczy | Konkurs muzyczny | Pasowanie na Przedszkolaka | Lekcja historii w kościele | Wystawa "Polska Walcząca" | Narodowe Święto Niepodległości | Dzień Ucznia | Wyprawki szkolne | XXIII Diecezjalny Przegląd Piosenki Religijnej | XVI Dzień Papieski | Dzień Edukacji Narodowej | Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania | Napisali o nas... | Wycieczka uczniów wzorowych | II rajd rowerowy szlakiem 18 Dywizji Piechoty | Święto Patrona Szkoły | Inauguracja roku szkolnego 2016/2017 | O szkole | Regulamin IX Powiatowej Olimpiady Ekologicznej 2017 | XI POWIATOWY FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK

AKTUALNOŚCI sprzed 2017/2018

Wyniki konkursu plastyczno-literackiego

      Dnia 21 listopada odbyło się rozstrzygnięcie Gminnego konkursu plastyczno-literackiego "Jesień w mojej okolicy", którego organizatorem była Szkoła Podstawowa w Andrzejewie, a koordynatorkami panie: Płotczyk Janina i Zielonka Ewa. Łącznie do siedziby organizatora wpłynęło 55 prac plastycznych i 11 utworów poetyckich. 

   Komisja konkursowa w składzie: pani Joanna Gwardiak, ks. Zieliński Andrzej, pani Janina Płotczyk, wyłoniła następujących laureatów:

Kategoria prac plastycznych

KLASY 0-III

I miejsce - Przeździecki Szymon, kl. "O" - SP Ołdaki Polonia

II miejsce - Świerżyńska Alicja, kl. II - SP Andrzejewo

III miejsce - Sokołowski Konrad, kl. II - SP Stara Ruskołęka

wyróżnienia:

Cholewicki Hubert, kl. III - SP Andrzejewo

Sutkowska Aniela, kl. II - SP Andrzejewo

KLASY IV - VI

I miejsce - Pryczyńska Kinga, kl. VI - SP Andrzejewo

II miejsce - Kołota Natalia, kl. IV - SP Stara Ruskołęka

III miejsce - Godlewski Szymon, kl. IV - SP Ołdaki Polonia

Kategoria prac literackich

KLASY IV - VI

I miejsce - Wajszczyk Julia, kl. IV - SP Stara Ruskołęka

II miejsce - Frądczyk Paulina, kl. VI - SP Stara Ruskołęka

III miejsce - Ościłowska Magdalena, kl. V - SP Andrzejewo

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów :) 

Wójtowi Gminy Andrzejewo Panu Michałowi Rutkowskiemu składamy serdeczne podziękowania za ufundowanie nagród dla laureatów konkursu !

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. 18 Dywizji Piechoty Ziemi Łomżynskiej w Andrzejewie
    Szkoła Podstawowa w Andrzejewie, ul. Srebińska 12 A
    07-305 Andrzejewo
  • sekretariat - (086)2717071

Galeria zdjęć