Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 Wakacje w górach "Bezpieczne wakacje" Remont budynku szkoły Akcja ekologiczna "Szkole pomagamy i świat oczyszczamy" Uroczystości upamiętniające Żołnierzy Niezłomnych Gminne eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej Bezpieczne ferie Sukces w powiatowym konkursie plastycznym 70 rocznica śmierci Jana Turowskiego Przedstawienie bożonarodzeniowe Spektakl "Mikołaj jest w Każdym z nas" Wyniki konkursu plastyczno-literackiego I Nocny Maraton Czytelniczy Konkurs muzyczny Pasowanie na Przedszkolaka Lekcja historii w kościele Wystawa "Polska Walcząca" Narodowe Święto Niepodległości Dzień Ucznia Wyprawki szkolne XXIII Diecezjalny Przegląd Piosenki Religijnej XVI Dzień Papieski Dzień Edukacji Narodowej Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania Napisali o nas... Wycieczka uczniów wzorowych II rajd rowerowy szlakiem 18 Dywizji Piechoty Święto Patrona Szkoły Inauguracja roku szkolnego 2016/2017 O szkole Regulamin IX Powiatowej Olimpiady Ekologicznej 2017 XI POWIATOWY FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK

AKTUALNOŚCI

Pasowanie na Przedszkolaka

„Kochana Mamusiu i Kochany Tato!!!

Będę przedszkolakiem, co powiecie na to?”

 

„Pasowanie na Przedszkolaka”

    Mamy już za sobą jeden z najważniejszych dni w życiu każdego przedszkolaka. Podczas uroczystości starsze przedszkolaki przyjęły do swego grona nowych kolegów i nowe koleżanki.

     Dzieci zaprezentowały zdobyte w przedszkolu umiejętności aktorsko-wokalno-taneczne, zdały test przed Szanownym Jury-czyli Rodzicami, złożyły przysięgę i zostały „zaczarowane” specjalnym ołówkiem przez panią dyrektor. Od tej pory wszystkie dzieci zasługują na miano „Prawdziwego Przedszkolaka”. Momentem wieńczącym akt pasowania było wręczenie pamiątkowych dyplomów oraz  medali i książek zakupionych przez Radę Rodziców.

     Po uroczystości przedszkolaki udały się na zasłużony słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, którym serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji uroczystości.

Joanna Gwardiak

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. 18 Dywizji Piechoty Ziemi Łomżynskiej w Andrzejewie
    Szkoła Podstawowa w Andrzejewie, ul. Srebińska 12 A
    07-305 Andrzejewo
  • sekretariat - (086)2717071

Galeria zdjęć