AKTUALNOŚCI sprzed 2017/2018

Wycieczka uczniów wzorowych

28 września odbyła się wycieczka uczniów z klas IV – VI, którzy ukończyli rok szkolny 2015/2016 z wyróżnieniem. Nagrodą za wzorowe zachowanie i osiągnięcie wysokich wyników w nauce był wyjazd do Białegostoku.

Uczniowie spędzili czas bardzo aktywnie. Wizytę w Białymstoku rozpoczęli od obejrzenia spektaklu opery pt. „Czarodziejski flet” autorstwa Wolfganga Amadeusza Mozarta w Operze i Filharmonii Podlaskiej. Następnie podziwiali piękno ogrodów Pałacu Branickich. Po pieszej wędrówce udali się na posiłek do restauracji McDonald’s. Po zregenerowaniu sił wyruszyli w drogę powrotną, kierując się tym samym do ostatniego punktu wycieczki – Muzeum w Tykocinie, które obecnie znajduje się w dawnym budynku synagogi.

Dla uczestników wycieczki był to czas spędzony bardzo atrakcyjnie.