• W piątek (22.12.2017 r.) uczniowie i pracownicy naszej szkoły, rodzice, zaproszeni goście oraz emeryci wzięli udział w spotkaniu bożonarodzeniowym. Stało się ono okazją do refleksji nad sensem Świąt. Wspólne kolędowanie wprowadziło zgromadzonych w atmosferę radosnego oczekiwania na narodzenie Jezusa.

  galeria zdjęć

 • XI edycja Powiatowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek

 • Organizujemy zbiórkę maskotek nowych i używanych (jedyny warunek – MUSZĄ BYĆ WYPRANE/ODŚWIEŻONE !!!).

  • Zbiórka trwa do 30 listopada.

  • Pluszaki należy przekazywać do organizatora zbiórki p. Sylwii Kiempistej

  1 grudnia 2017 r. zebrane maskotki zostaną wystawione na sprzedaż, a uzyskane w ten sposób środki finansowe przelane na konto małej Lenki (będącej pod opieką Fundacji „Zdążyć z Pomocą”) chorej na ostrą białaczkę limfoblastyczną.

  INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE ZNAJDUJĄ SIĘ RÓWNIEŻ NA GAZETCE SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

  Sylwia Kiempista

  (opiekun SU)

  Akcja Samorządu Uczniowskiego - Obrazek 1

 • Pasowanie w przedszkolu

  Pewnie nie wiecie, ale Dyrektor Szkoły Podstawowej w Andrzejewie, pan Wojciech Strzeszewski ma magiczne moce. Wykorzystał je 30 października 2017 r. podczas wizyty w przedszkolu, kiedy przemienił płaczące maluchy w całkiem duże PRZEDSZKOLAKI. Jednak zanim to nastąpiło, w progach przedszkola powitali ich starsi koledzy. Maluchy udowodniły, że godne są nowego miana śpiewając piosenki, mówiąc wierszyki i prezentując dotychczas zdobytą wiedzę. Następnie dzieciaki, a potem rodzice złożyli uroczyste ślubowanie. Pan Dyrektor dokonał oficjalnego pasowania i podarował maluchom upominki.

  fot. niezastąpiona Justyna Zaluska Photography.

  galeria

   

 • Ślubowanie klas pierwszych

  20 października 2017 r. to ważna data dla Pierwszoklasistów Szkoły Podstawowej im. 18 Dywizji Piechoty Ziemi Łomżyńskiej w Andrzejewie. W tym dniu bowiem odbyło się uroczyste Ślubowanie uczniów klasy Ia i Ib. Po godzinie 9 prowadzący ceremonię uczniowie z kl. VI Dominika Świerzewska i Kamil Miazga powitali przybyłych gości: ks. Proboszcza dr Jerzego Kruszewskiego, panią wiceprezes firmy Skłodowscy Spółka Jawna Elżbietę Skłodowską, wiceprzewodniczącą Rady Rodziców p. Annę Ołdakowska oraz Pana Dyrektora Wojciecha Strzeszewskiego, nauczycieli, rodziców i uczniów z kl. II i III. Szczególnie gorąco powitali bohaterów uroczystości - uczniów klas I, którzy zaprezentowali program artystyczny pod hasłem: "My już dużo umiemy!". Wspierani przez wychowawczynię p. Barbarę Ołdakowską i p. Ewę Warszawin doskonale poradzili sobie z pierwszym egzaminem na ucznia i zdali go celująco. Recytowali wiersze, śpiewali piosenki odpowiadali na niełatwe pytania i tym udowodnili, że są gotowi do złożenia uroczystego ślubowania na sztandar szkoły.  Pasowania nadszedł czas,
  będzie uczniem każdy z nas.
  Z tej okazji przyrzekamy,
  że się bardzo postaramy.
  pilnie świat poznawać,
  dobry przykład innym dawać,
  być pomocnym w domu, w szkole
  i wypełniać ucznia rolę.
  Ślubuję uroczyście!
  Nauczycieli szanować,
  do lekcji się przygotowywać,
  działać na rzecz swojej szkoły,
  być uprzejmym i wesołym
  Uczniowie klasy I zostali przyjęci do braci uczniowskiej. Ukoronowaniem złożonego ślubowania było pasowanie każdego pierwszaka wielkim ołówkiem przez Pana Dyrektora, a następnie wręczenie pamiątkowych dyplomów i prezentów ufundowanych przez firmę Skłodowscy Spółka Jawna.
  Rodzicom gratulujemy tak wspaniałych pociech,
  a Pierwszakom życzymy wielu sukcesów w murach naszej szkoły.
  Uroczystość Ślubowania klas I przygotowała p. Barbara Ołdakowska i p. Ewa Warszawin.
  Fot Justyna Zaluska Photography

  galeria zdjęć

 • Zachęcam uczniów klas IV, V  i  VI oraz z klas gimnazjalnych do wzięcia udziału  w  Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym Bóbr. Szczegóły na stronie http://www.bobr.edu.pl.

  XII edycja została objęta patronatem honorowym Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Cyfryzacji! Chętni uczniowie mogą się zgłaszać  do n-la informatyki w  terminie do 27.10.2017 r.

 • Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole

  Dzień Edukacji Narodowej to doskonała okazja, aby podziękować nauczycielom za ich trud wychowywania i kształcenia. Przepiękną laurką na tę okoliczność była niewątpliwie część artystyczna w wykonaniu uczniów przygotowana pod kierunkiem nauczycieli będących opiekunami Samorządu Uczniowskiego.

  Swój występ uczniowie zadedykowali wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły. Podczas uroczystości uczniowie zaprezentowali bogaty program artystyczny. Po zakończonej akademii uczniowie złożyli nauczycielom życzenia i podziękowania. Do życzeń dołączyli się również rodzice. Przewodnicząca Rady Rodziców podziękowała nauczycielom i pracownikom szkoły za trud włożony w wychowanie ich dzieci.

  Na zakończenie uroczystości Dyrektor Szkoły p. Wojciech Strzeszewski wręczył swoim pracownikom nagrody w dowód uznania ich pracy.

  zdjęcia

 • Regulamin IX Powiatowej Olimpiady Ekologicznej 2017

 • 05.10.2017

  Moduł Aktualności został zmodyfikowany

 • 05.10.2017

  Moduł Samorząd Uczniowski został zmodyfikowany

 • Wywiadówka

  27.09.2017

  Szanowni Rodzice!

  Informujemy, iż pierwsze spotkanie z rodzicami (opiekunami)

  odbędzie się dnia 1 października 2017 r.,

  o godzinie 10.30 w Szkole Podstawowej w Andrzejewie.

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa im. 18 Dywizji Piechoty Ziemi Łomżynskiej w Andrzejewie
  Szkoła Podstawowa w Andrzejewie, ul. Srebińska 12 A
  07-305 Andrzejewo
 • sekretariat - (086)2717071

Galeria zdjęć