AKTUALNOŚCI sprzed 2017/2018

Inauguracja roku szkolnego 2016/2017

01 września w naszej szkole odbyła się inauguracja roku szkolnego 2016/2017. Tradycyjnie pierwsze powakacyjne spotkanie poprzedziła uroczysta Msza Święta w miejscowym kościele. Następnie wszyscy uczniowie, rodzice oraz pracownicy oświaty udali się na salę gimnastyczną.

Apel rozpoczęto od wprowadzenia sztandaru i odśpiewania hymnu narodowego. Po hymnie jako pierwsza głos zabrała pani dyrektor Cecylia Strzeszewska, która powitała wszystkich zgromadzonych, w tym także przybyłych gości.

W sposób szczególny w murach szkoły przywitano pierwszoklasistów oraz uczniów, którzy dołączyli w tym roku do społeczności szkolnej.

Wszystkim, którzy zaszczycili nas swoją obecnością, przede wszystkim rodzicom oraz zaproszonym gościom, dziękujemy za przybycie.