• Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019
     • Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019

     • 19 czerwca 2019 r. odbyło się oficjalne podsumowanie roku szkolnego 2018/2019. Podczas uroczystości uczniowie otrzymali nagrody za doskonałe wyniki w nauce, wzorowe zachowanie, 100% frekwencję, osiągnięcia w sporcie, czytelnictwo, pracę w chórze, Samorządzie Uczniowskim i świetlicy szkolnej, udział w konkursach. Specjalne stypendia przyznała Wójt Gminy Andrzejewo Pani Beata Ponichtera za najwyższą średnią w szkole, najwyższe wyniki na egzaminie oraz za wysokie osiągnięcia sportowe.Podczas akademii pożegnaliśmy ostatnich absolwentów gimnazjum i pierwszych absolwentów "nowej" szkoły podstawowej. Pan Dyrektor Wojciech Strzeszewski podziękował również za owocną współpracę rodzicom działającym w Radzie Rodziców.

      Wszystkim uczniom gratulujemy osiągnięć w minionym roku szkolnym. I tych dużych, o których mówiono na apelach, i tych małych, które może przeszły niezauważone.

      Odpoczywajcie zdrowo!

      Do zobaczenia po wakacjach!

    • Turniej piłki nożnej "WAKACJE NA SPORTOWO"
     • Turniej piłki nożnej "WAKACJE NA SPORTOWO"

     • W dniu 17 czerwca 2019 r na boisku sportowym w Kowalówce odbył się Turniej Piłki Nożnej dla drużyn ze szkół podstawowych z terenu Gminy Andrzejewo, gdzie promowany był program profilaktyki antyalkoholowej „WAKACJE NA SPORTOWO” w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Gminie Andrzejewo.Istotnym celem programu jest kreowanie wzorów spędzania wolnego czasu i zdrowego trybu życia przez młode osoby – z dala od sytuacji, w których mogą sięgnąć po alkohol, bądź inne niebezpieczne używki.W Turnieju Piłki Nożnej wzięli udział uczniowie z następujących szkół podstawowych: Szkoła Podstawowa w Andrzejewie, Szkoła Podstawowa w Starej Ruskołęce oraz Szkoła Podstawowa w Ołdakach-Polonii. Końcowe wyniki prezentują się następująco:I miejsce – Szkoła Podstawowa w Andrzejewie,II miejsce – Szkoła Podstawowa w Starej Ruskołęce,III miejsce – Szkoła Podstawowa w Ołdakach-Polonii.Poniżej przedstawiamy również wyniki poszczególnych meczy:Andrzejewo – Stara Ruskołęka – 4:4Andrzejewo – Ołdaki - Polonia – 7:2Stara Ruskołęka – Ołdaki - Polonia – 5:1W turnieju wyróżnieni zostali również uzdolnieni uczestnicy w indywidualnych kategoriach:1) najlepszy piłkarz - Adrian Libuda (SP Andrzejewo),2) najlepszy bramkarz - Adam Przeździecki (SP Ołdaki – Polonia),3) najlepszy strzelec - Krystian Płotczyk, (SP Stara Ruskołęka),4) najlepszy strzelec do pustej bramki (strzały z połowy boiska, piłka nie mogła dotknąć boiska przed wpadnięciem do bramki) - Jakub Rostowski oraz Dawid Piszczatowski (SP Ołdaki – Polonia).Na zakończenie turnieju Wójt Gminy Andrzejewo Beata Ponichtera oraz Sekretarz Gminy Robert Rosiak wręczyli wszystkim drużynom oraz poszczególnym wyróżnionym zawodnikom puchary, dyplomy, medale oraz nagrody.Szczególne podziękowania należą się Dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Starej Ruskołęce Arkadiuszowi Przeździeckiemu na organizację turnieju.Zadbajmy w czasie wakacji o bezpieczeństwo dzieci.

       

     •