• Informacja dla uczniów i rodziców Szkoły Podstawowej w Andrzejewie

     •  

                  W związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 do 29 listopada 2020 roku, Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej zostało przedłużone zawieszenie zajęć stacjonarnych.

      Uczniowie klas I-III i IV-VIII kontynuują naukę zdalną.

      W dniu 09.11.2020r. został przekazany tygodniowy rozkład zajęć ( od 09.11. do 16.11.2020r.) dla poszczególnych oddziałów, w którym to planie wyróżnione są lekcje on-line.

      Szkoła stwarza możliwość uczestnictwa uczniów klas ósmych w konsultacjach przygotowujących do egzaminu ósmoklasisty. Uczniowie mogą zgłaszać swoją chęć indywidualnych lub grupowych konsultacji z wybranych zajęć edukacyjnych.

      Od dnia dzisiejszego zapewniamy opiekę w świetlicy szkolnej dla uczniów klas I-III, których rodzice są bezpośrednio zaangażowani w walkę z pandemią
      COVID-19.Godziny pracy świetlicy będą przedstawione po zebraniu informacji od zainteresowanych rodziców.

      Wszelkie uwagi, problemy związane ze zdalnym nauczaniem prosimy zgłaszać do wychowawców poszczególnych klas lub bezpośrednio do sekretariatu szkoły tel. 862717071 i dyrektora szkoły tel.504941211.

      Z pozdrowieniami

      Dyrektor szkoły

      Wojciech Strzeszewski

       

       

     • "Magiczna moc bajek"

     •  

      Przedszkolaki rozpoczęły realizację Projektu Czytelniczego "Magiczna Moc Bajek" II edycję.

       

      Maskotkami, które będą nam towarzyszyć podczas magicznych, bajkowych podróży jest własnoręcznie wykonany Krasnal Wesołek i małpka Malwinka, również robiona ręcznie i wylicytowana na aukcji charytatywnej na operację Mateusza Godlewskiego. Na spotkaniach z książeczkami G. Kasdepke i J. Krzyżanek dzieci poznały podstawowe zasady savoir- vivre, stworzyły Kodeks Dobrego Zachowania oraz plakat promujący czarodziejskie słowa jako klucze dobrego zachowania, szacunku do drugiego człowieka. Poznaliśmy też Misia Uszatka jako pozytywnego bohatera "Dobranocek z dawnych lat"

     • Informacja

     • Prosimy rodziców i uczniów o zapoznanie się z planem zajęć na dzień 9.11.2020 (poniedziałek), umieszczonym na dzienniku elektronicznym w wiadomościach od wychowawców bądź z sekretariatu. Dalsza część planu na pozostałe dni tygodnia zostanie przesłana również przez dziennik elektroniczny.